Zmiana profilu zawodowego -
Witamy!

Pragniesz zmiany?

Dlaczego zmieniać profil zawodowy z firmą SÜDPACK?

Oferujemy kompleksowe wdrożenie, dostosowane do Twoich potrzeb. Zmotywowane koleżanki i koledzy, a także Twoja nowa kadra kierownicza, służą Ci pomocą i poradą. Wdrożenie przebiega niemal automatycznie, bez konieczności doświadczenia zawodowego lub przekwalifikowania. U nas nie musisz być profesjonalistą, ale masz szansę nim zostać, także jako osoba zmieniająca profil zawodowy.

Dla każdej osoby zmieniającej profil zawodowy oferujemy odpowiednią ścieżkę kariery zawodowej – wykorzystaj swoją szansę!

  • Ciekawa praca
  • Odpowiedzialne zadania
  • Elastycznie modele czasu pracyle
  • Atrakcyjne oferty doskonalenia zawodowego
  • Możliwości awansu

Przekonaliśmy Cię? Prześlij aplikację online!

Szansa na zmianę profilu zawodowego

Od naukowca do koordynatorki szkoleń

Po zrobieniu doktoratu w dziedzinie biotechnologii chciałam uczestniczyć w badaniach nad rakiem. Gdy brałam udział w trasach edukacyjnych naszymi ciężarówkami laboratoryjnymi, stwierdziłam jednak, że chętnie dzielę się wiedzą. Dlatego zdałam egzamin dla kandydatów na instruktorów organizowany przez Izbę Przemysłowo-Handlową. Tam też usłyszałam o firmie SÜDPACK i postanowiłam złożyć aplikację w dziale rozwoju zasobów ludzkich, pomimo braku jakiegokolwiek doświadczenia w dziedzinie ekonomii. Otrzymałam jednak szansę bliższego poznania firmy poprzez dział zarządzania jakością. Stamtąd był już tylko mały krok do mojej pracy marzeń jako koordynatorki szkoleń.

Start dla osób początkujących w zawodzie

Od praktykanta do inżyniera ds. projektów

Nie mogę sobie wyobrazić życia bez druku. W końcu studiowałem poligrafię i technologie medialne, a pracę dyplomową napisałem o wałkach rastrowych. Druk opakowań to zatem ważna część mojego życia. W firmie SÜDPACK zacząłem trzy lata temu jako praktykant w dziale produkcji. Dzisiaj pracuję na stanowisku inżyniera ds. projektów w drukarni, gdzie jestem odpowiedzialny za różne projekty. Na przykład zbudowałem system zarządzania wałkami rastrowymi i kierowałem zespołem zajmującym się kolorymetrią. Każdy dzień przynosi nowe pasjonujące wyzwania.

Zaangażowanie zostaje nagrodzone

Od sprzątaczki do menedżera ds. jakości

Do firmy SÜDPACK trafiłam okrężną drogą – tak jest czasem najlepiej. Pochodzę z Chorwacji i z wykształcenia jestem sozologiem. Po studiach dużo podróżowałam po świecie i w końcu wylądowałam w Górnej Szwabii. Prawie nie znałam niemieckiego, dlatego na początku przyjęłam posadę sprzątaczki. Gdy pojawiła się oferta dotycząca stanowiska w laboratorium, jeden z dyrektorów zachęcił mnie, aby się o nie ubiegała. I rzeczywiście otrzymałam tę pracę. Dzisiaj pracuję w dziale zarządzania jakością, mam wspaniałe koleżanki i kolegów, różnorodne zadania i dużą odpowiedzialność.

Czy Ty także chcesz zmienić swój profil zawodowy?

Odważ się i prześlij nam swoją aplikację. Cieszymy się na Twoje zgłoszenie.

Dlaczego Südpack?

TO CZEKA NA CIEBIE W FIRMIE SÜDPACK

Główna siedziba firmy SÜDPACK znajduje się w Ochsenhausen, w samym sercu pięknej Górnej Szwabii. Historię naszego sukcesu tworzą także dwa kolejne zakłady w Górnej Szwabii (Erolzheim i Schwendi), a także zakłady w Szwajcarii, Francji, Polsce, a nawet w Stanach Zjednoczonych. Jako firma rodzinna zarządzana już przez drugie pokolenie jesteśmy jednym z rynkowych i technologicznych liderów w naszej branży. Nasze materiały kompozytowe cieszą się dużą popularnością na całym świecie, ponieważ pomagają chronić żywność i produkty medyczne.

Dołącz do zespołu firmy SÜDPACK jako osoba zmieniająca profil zawodowy

Radość z pracy i odpowiednie wynagrodzenie

W firmie SÜDPACK czekają na Ciebie zmotywowane koleżanki i koledzy, którzy czerpią radość ze swojej pracy. Zmień profil zawodowy i dołącz do zespołu, aby wykorzystać wszystkie swoje mocne strony. Twoja otwartość na zmiany pozwoli Ci dostrzec nowe perspektywy, pojawią się nowe pomysły i rozwiązania.

Ponadto czekają na Ciebie odpowiednie wynagrodzenie, a także zakładowy fundusz emerytalny oraz inne działania na rzecz pracowników, bogata oferta obejmuje także możliwość korzystania ze stołówki lub upusty u naszych partnerów. I najważniejsze: pewne miejsce pracy z przyszłością.

Różne możliwości rozpoczęcia kariery

Przykład naszych pracowników pokazuje, że istnieją różne możliwości dołączenia do firmy SÜDPACK: nie ma znaczenia, czy masz wykształcenie kierunkowe. Nie liczy się także, czy znasz branżę. Najważniejsze jest to, że masz motywację. U nas wszystko jest możliwe. Czy to w pełnym czy niepełnym wymiarze godzin, złóż aplikację teraz i wykorzystaj swoją szansę.

Różnorodne zadania

Jako osoba zmieniająca profil zawodowy masz różnorodne możliwości. Pełny czy niepełny wymiar godzin? Biuro czy zakład produkcyjny? Produkcja czy uszlachetnianie folii? Wyciskanie czy druk? Konfekcja czy laminowanie?

Na razie to dla Ciebie obce słowa? – to nie problem, jako osoba zmieniająca profil zawodowy otrzymasz wsparcie krok po kroku.

U nas nie ma pracy taśmowej. Każdy dzień i każdy zawód jest inny. Twoje zadania w ramach nowego zawodu ustalimy wspólnie z Tobą.

Pewna branża i godny zaufania pracodawca

Nasza recepta na sukces: zaawansowane technologie, międzynarodowy charakter i zakorzenienie w regionie. Oddziały w 18 krajach zapewniają dostawy do klientów na całym świecie i skuteczną ochronę ich produktów. Nasze korzenie są dla nas jednak bardzo ważne: liczne inwestycje w zakładzie w Ochsenhausen, nowy zakład w Schwendi i budowany obecnie zakład produkcyjny w Erolzheim to wyrazy naszego silnego przywiązania do regionu Górnej Szwabii. Dołącz do wielkiej rodziny SÜDPACK.

Prześlij aplikację online!
Zmień profil zawodowy! To takie proste!